LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА ЛЕО Д ЛАЈОН АКТИВИТИ КИКАБУ

510 ден

• Фамилијата Leo the Lion играчки се забавни и слатки. Лавчето кое е спремно да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години.
• Ова лавче ќе му овозможи бесконечна забава на вашето детенце, се состои од 2 глодалки, огледалце, геометриски фигури, кога вашето детенце ќе го протресе лавчето се активира сквикерот. Оваа играчка може да се прикачи за вашата количка, транспортер, креветче.
• Играчка во пријатни и топли бои која овозможува рано учење на боите и подобрување на фините моторни вештини на вашето детенце.
• Димензии на производот: 28x7x4 cm..

Нема на залиха

550549 Категориja: Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА ЛЕО Д ЛАЈОН АКТИВИТИ КИКАБУ

510 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!