LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА КИТ Д КЕТ ТРОПКА КИКАБУ

336 ден

• Фамилијата Kikka Boo – Kit the cat играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен материјал. Мачето е спремено да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години што следуват.
• Димензии на производот: 15cm.

Нема на залиха

55985 Категориja:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА КИТ Д КЕТ ТРОПКА КИКАБУ

336 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!