LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА ДОУДОУ ЛАВ РОУМ ЖЕНСКО КИКАБУ

320 ден

• Фамилијата Kikka Boo – Love Rome играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен материјал. Глувчето е спремено да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години што следуват.
• Ќебенце со тропка.
• Димензии: 27x23cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 550309 Категорија Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА ДОУДОУ ЛАВ РОУМ ЖЕНСКО КИКАБУ

320 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!