LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА БЕЛА Д БАНИ АКТИВИТИ СКВИКЕР КИКАБУ

456 ден

• Meка играчка која е спремна да го запознае вашето малечко и да стане негов најдобар другар.
• Ова зајче ќе му овозможи бесконечна забава на вашето малечко.
• Играчка која при допир шушка, геометриски фигури и глодалка сквикер.
• Зајче со впечатливи бои кое овозможува рано учење на боите и подобрување на моторните вештини на вашето дете.
• Димензии на производот: 12x25x6 cm.
• Димензии на пакувањето: 25x13x6 cm.

Нема на залиха

SKU: 550753 Категорија
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА БЕЛА Д БАНИ АКТИВИТИ СКВИКЕР КИКАБУ

456 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!