LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА АКТИВИТИ МАЈ ТЕДИ КИКАБУ

700 ден

• My Teddy ќе биде омилената фигура на вашето малечко.
• Оваа мека играчка активити ќе ги освои нивните срца. Овој производ можете да го прикачите на количката кој ќе му придонесе поинтересна прошетка на вашето бебе.
• Изработени се од безбедни висококвалитетни материјали.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 30 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА АКТИВИТИ МАЈ ТЕДИ КИКАБУ

700 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!