LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧКА БЕЖ 80ЦМ АМЕК

4.790 ден

• Мечето е впечатливо по својата големина и изглед. Сјајната апликација на шепите и малото срце се стилски и софистицирани и ја надополнуваат дизајнерската линија на играчката. Направено од мек и исклучително пријатен плиш на допир, плишаното мече е одличен подарок и за млади и за стари.
• Состав: текстил, полнење и бои безопасни за здравјето.
• Димензии на производот: 80 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧКА БЕЖ 80ЦМ АМЕК

4.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!