LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧЕ СО СРЦЕ КАФЕНО 25ЦМ АМЕК

472 ден

• Мече со срце достапно во 2 бои: кафена и беж.
• Идеален подарок за сите возрасти и поводи.
• Димензии на производот: 25 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 200 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧЕ СО СРЦЕ КАФЕНО 25ЦМ АМЕК

472 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!