LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧЕ СО СРЦЕ БАЛОН КАФЕНО 22ЦМ АМЕК

490 ден

• Мече со балон – срце е изработено од висококвалитетен плиш, кој е мек и пријатен на допир.
• Ова убаво мече со срце, чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав: текстил, полнење и бои безопасни за здравјето.
• Може да се пере до 30°C
• Димензии на производот: 25×11 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧЕ СО СРЦЕ БАЛОН КАФЕНО 22ЦМ АМЕК

490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!