LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧЕ СО ШАЛ МЕРИ КРИСМАС КАФЕНО 42ЦМ АМЕК

1.192 ден

• Полнета божиќна мечка го краси божиќниот дух и празничното расположение.
• На ногата е извезен натписот „Среќен Божиќ“, а на вратот е црвен плетен шал, кој е покриен со бели снегулки.
• Плишаната играчка е изработена од висококвалитетен плиш кој е мек и пријатен на допир.
• Во согласност со Европската директива 2009/48/EC.
• Димензии на производот: 42 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 88101852 Категорија Ознаки: ,
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

коала

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧЕ СО ШАЛ МЕРИ КРИСМАС КАФЕНО 42ЦМ АМЕК

1.192 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!