LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧЕ СО ШАЛ БЕЛО 32ЦМ АМЕК

890 ден

• Полнето божиќно мече го краси божиќниот дух и празничното расположение. На ногата е извезен натписот „Среќен Божиќ“, а на вратот е црвен плетен шал, кој е покриен со бели снегулки.
• Плишаната играчка е изработена од висококвалитетен плиш кој е мек и пријатен на допир. Во согласност со Европската директива 2009/48/EC.
• Димензии на производот: 32 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
88101841 Категориja: Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧЕ СО ШАЛ БЕЛО 32ЦМ АМЕК

890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!