LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧЕ СО КАПА И ШАЛ БЕЛО 25ЦМ

690 ден

• Мека и плишана играчка неодолива, идеална за подарок кој ќе ги топли срцата на сите, мали и големи.
• Димензија на производот: 25 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
88101111 Категориja: Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧЕ СО КАПА И ШАЛ БЕЛО 25ЦМ

690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!