LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧЕ СО КАПА И ШАЛ 32ЦМ АМЕК

536 ден

• Играчките отсекогаш биле и ќе бидат најсакани кај вашите најмили.
• Плишаните играчки ќе му донесат многу радост на вашето дете, без разлика дали е се уште бебе или големо дете.
• Ова мече со капа и шал на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Ова убаво мече чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 23x33x24 cm.

Нема на залиха

SKU: 8810165 Категорија Ознака:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧЕ СО КАПА И ШАЛ 32ЦМ АМЕК

536 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!