LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МАГИЧНА ТАБЛА

500 ден

• Уникатниот екран на волшебната подлога за цртање е кристално чист! Само притиснете го копчето за да ја видите вашата уметност како супер светла магија! Кога ќе завршите, само избришете го екранот за да го нацртате одново!
• Нема ограничување за тоа што можете да направите со оваа магична табла. Тоа е јасен екран на кој можете да ги следите вашите омилени уметнички дизајни! Најдобро од сe, магичната подлога за цртање го прави учењето забавно! Одлично за правопис, математика и читање!
• Направете свое уметничко блескаво ремек дело.
• Димензии на пакувањето: 27x20x3 cm.
• Димензии на производот: 19×25 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
33797 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МАГИЧНА ТАБЛА

500 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!