LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МАЧЕ ШТО СЕДИ 16ЦМ АМЕК

240 ден

• Ова убаво маче чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• При притисок на стомачето, плишаното маче емитува звук на маче.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Ова убаво маче може да се оддржува чисто со помош на влажна крпа.
• Производот е достапен во кафена, сива и бела боја.
• Димензии на производот: 16 cm.

Нема на залиха

SKU: 8881305 Категорија
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МАЧЕ ШТО СЕДИ 16ЦМ АМЕК

240 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!