LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МАЧЕ 25ЦМ АМЕК

600 ден

• Ова маче на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатно на допир со висококвалитетен плиш.
• Ова убаво маче чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Производот е достапен во: бела, кафеава, сива и црна боја.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот се чисти повремено со влажна крпа.
• Димензии на производот: 25 cm.

Нема на залиха

8841326 Категорија
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МАЧЕ 25ЦМ АМЕК

600 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!