LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МАЈН КРАФТ ФИГУРИ

220 ден

• Барате добар подарок за роденден за оние кои се обожаватели на овие фигури?
• Овие фигури ја земаат целата забава на онлајн играта и ќе ја ставаат право во рацете на вашето дете.
• Димензии на пакувањето: 25x15x5 cm.
• Димензии на производот: 12×7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МАЈН КРАФТ ФИГУРИ

220 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!