LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МАЈМУНЧЕТО НА ДОРА 22ЦМ АМЕК

240 ден

• Совршен подарок за да ги израдувате вашите малечки кои се големи љубители на цртанот “Дора истражува“.
• Ова мајмунче е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 22 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МАЈМУНЧЕТО НА ДОРА 22ЦМ АМЕК

240 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!