LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛОНГ БОРД ПОРТОКАЛОВ

Original price was: 2.690 ден.Current price is: 2.150 ден.-20% OFF

‘{rtf1ansideff0nouicompat{fonttbl{f0fnil Calibri;}{f1fnilfcharset204 Calibri;}}
{colortbl ;red0green0blue0;}
{*generator Riched20 10.0.19041}viewkind4uc1
pardcf1f0fs18lang1071bullet f1’d1’ea’e8’f0’ee’eb ‘ea’ee’bc ‘ee’e2’ee’e7’ec’ee’e6’f3’e2’e0 ‘e2’e8’f1’f2’e8’ed’f1’ea’e0 ‘e7’e0’e1’e0’e2’e0 ‘e8 ‘f0’e5’ea’f0’e5’e0’f6’e8’bc’e0.par
f0bullet f1’cd’e0’ec’e5’ed’e5’f2 ‘e7’e0 ‘e4’e5’f6’e0 ‘ed’e0’e4 8+ ‘e3’ee’e4’e8’ed’e8 ‘f1’ee ‘ea’e8’eb’e0’e6’e0 ‘e4’ee 50 kg. par
f0bullet f1’d1’e8’eb’e8’ea’ee’ed’f1’ea’e8 ‘f2’f0’ea’e0’eb’e0.par
f0bullet f1’c4’e8’ec’e5’ed’e7’e8’e8 ‘ed’e0 ‘ef’f0’ee’e8’e7’e2’ee’e4’ee’f2: 104x13x23 cm.f0par
}

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛОНГ БОРД ПОРТОКАЛОВ

Original price was: 2.690 ден.Current price is: 2.150 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!