LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛИЗГАЛКА СО КОШ

6.800 ден

• Омилената играчка на вашите дечиња достапна во продавниците на Loco Croco.
• Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна забава за вашите малечки.
• Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал, прекрасен и впечатлив дезен на кој нема да можат дечињата да му одолеат.
• Лизгалка со кош за дополнителна забава за вашите најмили.
• Димензии на производот: 175x70x96 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛИЗГАЛКА СО КОШ

6.800 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!