LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ SAVANNA МИНТ КИКАБУ

390 ден

• Лигавче со ракави за вашите мали палавковци.
• Обезбедува заштита на облеката и кожата при оброк, материјалот не дозволува пропуштање при што облеката останува сува.
• Се закопчува со лепенка.
• Наменет за деца над 4 месеци.
• Димензии на производот: 68×34 cm.
• Димензии на пакувањето: 44×35 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ SAVANNA МИНТ КИКАБУ

390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!