LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛИГАВЧЕ СИЛИКОНСКО BEAR WITH ME РОЗЕВО КИКАБУ

390 ден

• Практично силиконско лигавче со џебче за остатоци од храната.Може да се мие со вода или да се брише со влажно марамче.
• Направено е од мек силикон кој лесно се чисти.
• Димензии на производот: 21x19cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛИГАВЧЕ СИЛИКОНСКО BEAR WITH ME РОЗЕВО КИКАБУ

390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!