LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛИГАВЧЕ МАРАМА ЗА НОВОРОДЕНЧЕ СО ЅВЕЗДИ

230 ден

• Заштитете го седиштето во автомобилот од непослушните ноџиња зад вашето седиште,и воедно ќе ве поштеди од постојано чистење на седиштето.Може лесно да се прикачи и лесно да се избрише.
• Димензии на производот: 40x55cm.
• Димензии на пакувањето: 13x20x3cm.

Нема на залиха

900386 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛИГАВЧЕ МАРАМА ЗА НОВОРОДЕНЧЕ СО ЅВЕЗДИ

230 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!