LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛИГАВЧЕ ЛАЈОН РИНО ЕЛЕФАНТ КИКАБУ

170 ден

• Лигавче направено од памучен и водоотпорен материјал лесен за одржување.
• Има џеб за собирање на храна.
• Лесно се чисти и практично се закопчува.
• Наменето за деца на 4+ месеци.
• Димензии на производот: 31x23cm.

Нема на залиха

550525 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛИГАВЧЕ ЛАЈОН РИНО ЕЛЕФАНТ КИКАБУ

170 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!