LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛИГАВЧЕ КАКТУС МИНТ КИКАБУ

160 ден

• Практично лигавче со џебче за остатоци од храната. Може да се мие со вода или да се брише со влажно марамче.
• Димензии на производот: 30×26 cm.
• Димензии на пакувањето: 40×28 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550386 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛИГАВЧЕ КАКТУС МИНТ КИКАБУ

160 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!