LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛИГАВЧЕ ДОНТ КИС МИ ПЛАВО

350 ден

• Лигавчињата се составени од полиестер 20% и памук 80%.
• Се закопчуваат на предната страна со лепенка.
• За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
• Димензии на производот : 44×22 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛИГАВЧЕ ДОНТ КИС МИ ПЛАВО

350 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!