LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА МИНТ

360 ден

• Лажичката е произведена од силикон за храна со мека текстура.
• Дизајнирана за заштита на непцата и забите на бебињата.
• Лесна е за држење.
• Силиконските лажички се достапни во повеќе бои: беж, сива, минт и розева.
• Наменети за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 22×9 cm.
• Димензии на производот: 13×3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА МИНТ

360 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!