LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУЛ ТВИСТЕР NIP

1.890 ден

• Патентиран производ од германскиот бренд Nip.
• Лесен за употреба и не користи струја или батерии.
• Безбеден, брз и здрав.
• Ја лади водата до оптимална температура без да се изгубат нутритивните состојки.
• Компактен и идеален за транспорт.
• Работи на ладна вода.
• Лесен за чистење и одржување.
• Одговара на сите шишиња на брендот NIP.
• Произведен во Германија.
• Направен од пластика со 0% BPA.
• Препорачано од акушери.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУЛ ТВИСТЕР NIP

1.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!