LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУКЛА BFF-1

450 ден

• Добредојдовте во светот на овие мистериозни барбики со додатоци!
• Оваа слатка барби кукла со големи виолетови очи и плава коса ќе ги освои срцата на вашите малечки.
• Барбиките се одличен подарок за вашите малечки кои претставуваат своевиден свет на мечтаење и фантазија кај децата, каде што можат да се замислат во различни улоги и да создадат свои сопствени приказни.
• Овој сет содржи барби кукла, 2 венчиња за во коса, чешел, огледалце, ташна, атрактивна облека и обувки.
• Оваа играчка им овозможува на децата да ја развиваат својата креативна визија и да ги изразат своите интереси и личности!
• Димензии на производот: 28х7х4 cm.
• Димензии на пакувањето: 30х16х9 cm.

Нема на залиха

33833 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУКЛА BFF-1

450 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!