LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУЈНА МАЛА

450 ден

• Кујна со многу елементи кои играта ја претвораат во реалност.
• Производот содржи вградени батерии.
• Светлосни ефекти.
• Димензии на производот: 26x23x4cm.
• Димензии на пакувањето: 31x23x6cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУЈНА МАЛА

450 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!