LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУЈНА КРЕМ ГОЛЕМА СО ЧЕШМА

1.990 ден

• Изработен од нетоксичен и безопасен ABS материјал, овој производ е дизајниран да ги спречи децата да се повредат со острите агли.
• Лесно се монтира, пренесува и расклопува.
• Ставете тава или тенџере и свртете го копчето за да создадете реален спреј. Понатаму, има светлина за симулирање на огнот и звукот на готвењето за да ја направи вашата кујна вистинска.
• Овој сет вклучува широк спектар на садови за готвење, зачини, овошје и зеленчук, сите потребни делови за вашата кујна. Исто така, има голем простор за складирање на други играчки.
• Доаѓа со кука за складирање на приборот за јадење кои можете да ги закачите, да ги поставите рамо до рамо за да ја поттикнете имагинацијата, размислувањето и креативноста на вашето дете.
• Светлосни и звучни ефекти.
• Производот користи 6×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето. 3 батерии се користат за ринглите и 3 за фрижидерот.
• Димензии на пакувањето: 60x44x16 cm.
• Димензии на производот: 70x49x24 cm.

Нема на залиха

SKU: 33747 Категорија Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУЈНА КРЕМ ГОЛЕМА СО ЧЕШМА

1.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!