LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТЧЕ SO GIFTED PLUS 2НИВО ТЕГЕТ КИКАБУ

Original price was: 5.190 ден.Current price is: 4.389 ден.-15% OFF

• Транспортно креветче кое лесно се склопува и расколопува, не одзема многу простор и му овозможува удобност при спиење на детето каде и да посакате.
• Две нивоа за поставување на душекот.
• Првото ниво на креветчето е погодно за бебиња од 6 до 36 месеци со тежина до 15кг, додека второто ниво е погодно за бебиња до 6 месеци до 9кг.
• Мрежести прозорчиња од двете страни за подобра вентилација.
• Подлога за душек.
• Подлога за менување на пелени која може да се отстрани.
• Две тркала за лесно движење.
• Носечка торба.
• Димензии на креветчето: 125х65х77 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 9700 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТЧЕ SO GIFTED PLUS 2НИВО ТЕГЕТ КИКАБУ

Original price was: 5.190 ден.Current price is: 4.389 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!