LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТ ДРВЕН AYLA СИВ КИКАБУ

8.990 ден

• Ова креветче се карактеризира со висок квалитет, изработка од најдобри материјали за вашите дечиња да имаат безбеден и удобен сон кој што е важен за нивниот раст и развој.
• Наменето за деца од самото раѓање до 50 кг.
• Димензии: 124x80x67 cm.
• Димензии на внатрешен дел:120x61x51 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТ ДРВЕН AYLA СИВ КИКАБУ

8.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!