LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕАТИВНА МАСИЧКА СО СТОЛЧЕ 2ВО1

1.900 ден

‘{rtf1ansideff0nouicompat{fonttbl{f0fnil Calibri;}{f1fnilfcharset204 Calibri;}}
{colortbl ;red0green0blue0;}
{*generator Riched20 10.0.19041}viewkind4uc1
pardcf1f0fs18lang1071bullet f1’d1’e5’f2’ee’f2 ‘f1’ee’e4’f0’e6’e8 ‘f2’e0’e1’eb’e0 , ‘f1’f2’ee’eb’f7’e5, ‘f4’eb’ee’ec’e0’f1’f2’e5’f0’e8, ‘e1’f0’ee’bc’ea’e8 ‘e8 ‘e1’f3’ea’e2’e8 ‘f1’ee ‘ec’e0’e3’ed’e5’f2’e8.par
f0bullet f1’d0’e0’e7’e2’e8’e2’e0’9c’e5 ‘ed’e0 ‘f3’ec’e5’f2’ed’e8’f7’ea’e8 ‘f2’e0’eb’e5’ed’f2 ‘ea’e0’bc ‘e4’e5’f6’e0’f2’e0.par
f0bullet f1’d0’e0’e7’e2’e8’e2’e0’9c’e5 ‘ea’ee’ee’f0’e4’e8’ed’e0’f6’e8’bc’e0 ‘ef’ee’ec’e5’83’f3 ‘f0’e0’ea’e0’f2’e0 ‘e8 ‘ee’f7’e8’f2’e5.par
f0bullet f1’c4’e8’ec’e5’ed’e7’e8’e8 ‘ed’e0 ‘ef’f0’ee’e8’e7’e2’ee’e4’ee’f2 : 52x42x38 cm.par
f0bullet f1’c4’e8’ec’e5’ed’e7’e8’e8’ed’e0 ‘ef’e0’ea’f3’e2’e0’9c’e5’f2’ee : 42x60x16 cm.f0par
}

Нема на залиха

SKU: 30795 Категорија Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕАТИВНА МАСИЧКА СО СТОЛЧЕ 2ВО1

1.900 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!