LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕАТИВЕН СЕТ ЗА ЧАЈ

650 ден

• Керамички сет за чај кој содржи 19 парчиња.
• Со овој сет дечињата ќе ја истакнат својата креативност, ќе им се развива талент за сликање и украсување а воедно ќе имаат уникатен сет за чај.
• Во сетот има бои и четка за боење.
• Сетот се состои од 19 парчиња.
• Димензии на пакувањето: 33x24x6 cm.
• Димнензии на производот: 12x9x6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕАТИВЕН СЕТ ЗА ЧАЈ

650 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!