LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОРИТО DORI МИНТ КИКАБУ

2.790 ден

• Кадичка Kikka Boo без испус, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.
• Наменета за бебиња од 0 месеци.
• Анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето.
• Термометар за регулирање на водата.
• Држачи со гумена подлога.
• Додатоци кои го олеснуваат капењето.
• Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
• Димензии на производот:85x43x20cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОРИТО DORI МИНТ КИКАБУ

2.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!