LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА МАРГОТ ЦРНА

11.990 ден

• Просторна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружаат најголема удобност во сите услови на користење.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Иновативен систем на склопување на рамот од количката, централна кочница за двете задни тркала, можност за фиксирање на правецот на движење на предните тркала.
• 4 позиции на поставување на рачката.
• Седиштето се прилагодува во 3 позиции.
• Транспортер, на кој рачката може да се прилагоди во зависност од потребата.
• Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратно, со лице кон мајката.
• Зимска навлака за седиштето и транспортерот која лесно се вади и става.
• Подлога за количката.
• Бебешка торбица.
• Голема помошна корпа.
• Наменета за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 15 кг.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА МАРГОТ ЦРНА

11.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!