LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА LAUREN ЦРНА КИКАБУ

7.490 ден

• Претворете ја прошетката во вистинско уживање и подарете му удобност и целосна безбедност на вашето малечко со оваа количка.
• Погодна од самото раѓање до 22 кг.
• Лесна алуминиумска рамка.
• Систем за автоматско преклопување со еден допир.
• Компактна кога е преклопена.
• Рачка за туркање од пена EVA.
• Настрешница со штитник за сонце.
• Систем за прицврстување со 5 точки со меки влошки.
• 360 степени ротација на предните тркала со механизам за заклучување.
• Амортизери на тркалата.
• Задна сопирачка со еден допир.
• Прилагодлив налкон на потпирачот за грб.
• Прилагодлив потпирач за нозе во 2 позиции.
• Корпа за складирање багаж.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

количка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА LAUREN ЦРНА КИКАБУ

7.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!