LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА KAIA СВЕТЛО СИВА 2 ВО 1 КИКАБУ

Original price was: 12.390 ден.Current price is: 10.590 ден.-15% OFF

• Погодна за новороденчиња до 15 kg.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Mека обвивка од еко-кожа на рачката на количката.
• Седиште кое може да се ротира во насока на движење или кон насока на родителот.
• Прилагодлива висина на рачката.
• Прилагодлив потпирач за грб на седиштето во 3 позиции.
• Ротација од 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување со меки влошки за раменици.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Седиште кое се прави во корпа за новороденче.
• Дополнителна мека подлога за седиштето.
• Ротирачки предни тркала.
• Задна сопирачка со еден допир.
• Амортизери на предни тркала.
• Амортизери на рамката.
• Голема помошна корпа за складирање.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

количка

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА KAIA СВЕТЛО СИВА 2 ВО 1 КИКАБУ

Original price was: 12.390 ден.Current price is: 10.590 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!