LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА ИЗИ ЦРНА

4.189 ден-16% OFF

• Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или до 15 кг.
• Лесна, модерна и функционална количка.
• Достапна во 3 бои минт, црна и сива.
• Цврста метална конструкција.
• Дупли тркала.
• Можност за фиксирање на предните и задните тркала.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Ергономични ротирачки рачки.
• Предна заштитна, мека пречка-бампер.
• Прозорче со мрежа за постојано набљудување на детето.
• Помошна корпа за багаж.
• Безбедносен систем со 3 точки на поврзување.
• Димензии на производот: 108x64x50 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА ИЗИ ЦРНА

4.189 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!