LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЛИЧКА АМАИА БЕЖ 2 ВО 1 КИКАБУ

14.490 ден

• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
• Седиште кое може да се ротира во насока на движење или кон насока на родителот.
• Еко-кожна рачка на рачката за управување.
• Голема помошна корпа за складирање.
• Прозорче на тендата за надгледување на детето.
• Седиште кое се прави во корпа.
• Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
• Ротирачки предни тркала.
• Амортизери на предните тркала.
• Амортизери на рамката.
• Прилаголиво седиште во 3 различни позиции.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЛИЧКА АМАИА БЕЖ 2 ВО 1 КИКАБУ

14.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!