LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОЊ ИЛИ ЗЕБРА СО ЗВУК 30ЦМ АМЕК

570 ден

• Оваа зебра на Амек Toys е изработена од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Оваа зебра чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка. При притисок на зебрата, таа прави звук на зебра.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е достапен во шарена боја.
• Производот може да се чисти повремено со влажна крпа.
• Димензии на производот: 30 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
8840835 Категориja: Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОЊ ИЛИ ЗЕБРА СО ЗВУК 30ЦМ АМЕК

570 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!