LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КЕСИ ЗА МЛЕКО 200МЛ 25 ПАР.

340 ден

• Пакувањето содржи 25 специјални кеси за складирање на мајчиното млеко.
• На самата кеса може да се обележи датумот, времето и количината на складираното млеко.
• Димензии на пакувањето: 11x12x5 cm.
• Димензии на производот: 11×18 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 900595 Категорија Ознака:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КЕСИ ЗА МЛЕКО 200МЛ 25 ПАР.

340 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!