LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КАМЕРА БЕЖИЧНА 24/7 КИКАБУ

2.890 ден

• Wi-Fi видео-монитор за бебиња 24/7.
• Пренос во живо преку телефон или таблет iOS/ Android,користејќи ја апликацијата SAP HD.
• Откривање на движење.
• Резолуција 1080p (1920*1080).
• Ноќно гледање 10 метри.
• Видео снимање на картичката TF максимум 64G.
• Леќи 3,6 мм.
• Зум 4Х.
• Откривање на лице.
• Двонасочен разговор.
• Прилагодување на звукот.
• Мрежен интерфејс RJ-45 10/100Mb адаптивен интерфејс.
• Безжичен WIFI, 802.11 b/g/n.
• Температура на работа од -10 до 70° C.

Нема на залиха

SKU: 550054 Категории ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КАМЕРА БЕЖИЧНА 24/7 КИКАБУ

2.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!