LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ИГРАЛНА РОЗЕВА

3.490 ден

• Достапна во 2 бои: розева и плава
• Практична игрална за дома и за на патување.
• Материјалот е лесен за одржување, потребно е чистење само со влажна крпа.
• Игралната e произведена во согласност со европскиот 2005/84/еc стандард.
• Димензии: Висина 83cm, обрач: 110x77cm, внатрешен дел: 98x66cm.

Нема на залиха

7888427 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ИГРАЛНА РОЗЕВА

3.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!