LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ИГРАЧКА

650 ден

• Магична четка со светлина за боење шаблони.
• Во сетот добивате магична четка, флуоресцентна подлога, 21 шаблон.
• Светлосни ефекти.
• Производот користи 2×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Со помош на четката се пресликуваат шаблоните на подлогата.
• Кога ја ставаш четката надоле и ја потпираш за некоја површина тогаш таа титка.
• Димензии на пакувањето: 30x25x4 cm.
• Димензии на производот: 20×6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ИГРАЧКА

650 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!