LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ИГРА ФУДБАЛ

650 ден

• Овој производ е рачно фудбалско игралиште со два гола и рачки. Оваа игра ја играат двајца играчи на тој начин што две деца се поставени на двете страни од неа и ја гаѓаат топката кон полето на противникот користејќи ги рачките и копчињата на нив. Овој под е изработен од квалитетна пластика и не содржи штетни материи за деца. Со притискање на копчето на рачката, стрелците пред голот се отвораат и ја шутираат топката на другата страна. Има и 3 топки, откако секоја топка ќе излезе, може да се користи друга топка. На крајот, кој ќе постигне повеќе голови, ќе биде победник.
• Димензии на производот: 35x23x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 46x25x5 cm.

Нема на залиха

33768 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ИГРА ФУДБАЛ

650 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!