LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ХРАНИЛКА EAT AND PLAY БЕЖ КИКАБУ

7.290 ден

• Моделот може да се трансформира од трпезариско столче во седиште, маса за столче со стол и маса за играње.
• Погоден е за деца на возраст од 7 месеци до 10 години.
• Безбедноста на детето е загарантирана со безбедносниот појас со 5 точки.
• Столот има прилагодлив послужавник со држач за чаши изработен од ПВЦ материјал кој лесно се чисти.
• Димензии на производот: 57x96x57 cm.
• Димензии на масата за играње: 57x46x46 cm.
• Димензии на столчето: 30x26x33 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ХРАНИЛКА EAT AND PLAY БЕЖ КИКАБУ

7.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!