LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГУСКА СО МАШНА 50ЦМ АМЕК

1.592 ден

• Плишаната играчка гуска е изработена од висококвалитетни материјали, мека на допир и со прекрасни детали.
• Гуската може да биде одличен учител за малите деца за разликата помеѓу различните животни, истовремено создавајќи важна врска меѓу детето и животните.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 50 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГУСКА СО МАШНА 50ЦМ АМЕК

1.592 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!