LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГУМА ДУБАК СО ПОКРИВ 119X79cm

600 ден

• Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, овие базенти се одлични за вашите најмили за релаксација во вода.
• Лесно се надувува, практична, меки дупки за нозете за пријатно чуство.
• Димензии на производ: 119×79 cm.
• Наменето за деца над 3 години.
• 3056584, dubak, dubak guma za plivanje, dubak guma za bebe, odmor, more, bezbednos, дубак со покрив, гума дубак со покрив, dubak so pokriv, guma dubak so pokriv,

Нема на залиха

3056584 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

гума дубак

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГУМА ДУБАК СО ПОКРИВ 119X79cm

600 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!