LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГРЕАЧ 3 ВО 1 WARMY КИКАБУ

2.390 ден

• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, за потребите на мајката.
• Функција за брзо загревање. Загрева млеко во рок од 3 минути.
• Стерилизатор за едно шише.
• Соковник.
• Со одделни копчиња за вклучување и исклучување.
• Користи пареа за загревање на млекото.
• Сетот вклучува: корпа, грејна чаша, капак, соковник и чаша за мерење.
• Димензии на производот: 17x14x14cm.
• Димензии на пакувањето: 23x15x15cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГРЕАЧ 3 ВО 1 WARMY КИКАБУ

2.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!